Kluby jsou zpět ...ještě víc!

12. června 2020

V souladu s uvolňováním dalších aktivit opět navyšujeme okamžitou kapacitu klubů.

Kluby jsou zpět ...ještě víc!
12. června 2020 - Kluby jsou zpět ...ještě víc!

Platné od pondělí 15. června 2020, 13:00.

Tímto aktualizujeme podmínky provozu nízkoprahových klubů. Je to zase o něco lepší!

1) Počet osob na klubu je nově omezen na 15, a to včetně pracovníků. Naplno ješte nejedeme, ale už se to blíží... Abychom mohli poskytnout služby každému kdo je potřebuje, nepodporujeme setrvávání uživatelů na klubu potom, co byly zakázky naplněny. Volnočasové a rozvojové aktivity pro větší skupiny uživatelů přesunujeme na čerstvé ovzduší parků, ulic a venkovních sportovišť.

2) Je nutno dodržovat hygienické zásady. Těšíme se, že již brzy vás smát se nejen uslyšíme, nýbrž i uvidíme - zatím ale ne. Roušky v uzavřených prostorách jsou samozřejmostí, každý příchozí musí použít dezinfekci rukou, dodržujeme minimální nařízené vzdálenosti mezi osobami v prostorách klubu.

3) Počasí nám přeje, hodně větráme :-) Je tedy se připravit na to, že máme na klubu docela větrno.

4) Na klubu není dovoleno připravovat vlastní pokrmy. Kuchyňka zůstává uzavřena. (A je to tak možná dobře i z kulinářských důvodů :-))

Na-vi.