Dočasná změna provozu nízkoprahových klubů

11. března 2020

Rozhodli jsme se reagovat na nebezpečí šíření respiračních onemocnění dočasnou změnou provozu klubů Cajk ve Frýdlantu a Kruháč v Jablonci nad Nisou.

Dočasná změna provozu nízkoprahových klubů
11. března 2020 - Dočasná změna provozu nízkoprahových klubů

Nízkoprahová zařízení nadále poskytují obvyklé služby s výjimkou volných klubů. Kontaktní a sociální pracovníci budou připraveni řešit uživatelské zakázky v běžné otevírací době, ale uživatelé budou přijímáni do klubů jednotlivě či jednotlivě či v malých skupinách do pěti osob.

Do zařízení jako obvykle nebude umožněn přístup uživatelům vykazujícím příznaky respiračního onemocnění - i ti nás ale mohou kontaktovat jinou cestou. Jestliže jsme tak někdy v minulosti činili, netolerujeme nově ani nevinnou rýmičku :-)

Počínaje pátkem 13.3. rušíme všechny naplánované skupinové akce. Na některé z nich jsme se dost těšili :-) Pevně doufáme, že je brzy zrealizujeme v náhradních termínech.

Pracovníci jsou uživatelům dostupní nejen v klubu, ale též na emailu, telefonu a uzavřených profilech sociálních sítí.

Snad brzy na viděnou na klubu!